• Головна
  • Новини
  • У День пам'яті жертв Голодоморів у Будинку вчених у Львові блогери влаштували вечірку

29.11.2021, 00:25

У День пам'яті жертв Голодоморів у Будинку вчених у Львові блогери влаштували вечірку

У День пам'яті жертв Голодоморів, 27 листопада, у львівському Будинку вчених, українські блогери влаштували гучну вечірку з елементами еротики. Таким чином Instagram-блогер з Чернівців Олександр Заліско відсвяткував свій день народження. У святкуванні брали участь друзі Заліска, усі вони знімали відео свята та викладали їх в Instagram. Попри критику від своїх же підписників, жоден з блогерів досі не вибачився і навіть не видалив викладених відео та фото.

Про це пише Zaxid.net.

Блогер Олександр Заліско, організатор свята, має в Instagram більше одного мільйона підписників. Свій день народження він вирішив відсвяткувати 27 листопада, у день, коли в Україні та у всьому світі вшановують жертв Голодоморів. На святкування дня народження Олександра Заліска у Будинок вчених прийшли його друзі блогери-мільйонники, зокрема Наталі Литвин (1 млн підписників), Таня Самбурська (1,5 млн), Валерія Юрченко (1,3 млн), Саша Бо (1,9 млн).

Іменниник Олександр Зінченко в оточенні танцівниць у масках на своєму дні народженні (фото зs сторіз Олександра Заліска)

Розважав гостей ведучий Володимир Остапчук. Вечірка була у стилі Show bar, з відвертими конкурсами, еротичними танцями шоу-балету, а тости імениннику проголошували стоячи на столах. Гості не соромилися роздягатися, стояти на столах з їжею та брали участь у вульгарних конкурсах та танцювати.

Сам Володимир Остапчук опублікував фото в сторіз святкового столу з написом російською «Блогерская голодная туса». Згодом це фото зникло з його Instagram.

Фото святкового столу з Instagram Володимира Остапчука, яке він потім стер (фото з сторіз Володимира Остапчука)

Вечірка Олександра Заліска неабияк обурила підписників. Його та інших блогерів засипають негативними коментарями, підписники обурені цинізмом і збоченням, які влаштували блогери.

Через добу після святкування жоден з блогерів не вибачився і не стер відео та фото. Але після розголосу у медіа Олександр Заліско, ввечері неділі, 28 листопада, у своєму Instagram таки написав кілька слів, з яких можна зрозуміти, що він пишається своє вечіркою і не бачить у ній нічого неетичного:«Відсвяткувати своє 29-ти річчя вийшло гучно. Наскільки гучно, що всі раптово стали супер правильними і блогери винні у всіх проблемах світу». Блогер не вибачився, а спробував виправдати свій вчинок, – «Я народився 27 листопада! Я не вибирав цей день. Він вибрав мене! І я не дозволю комусь псувати мій настрій! Святкую так, як захочеться мені!», – написав він.⠀

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Бійка у Львівській районній раді. Відео

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

2021 – це був рік непростих викликів перед українським суспільством

Василь Чорний

Про перший рік "Батьківщини" у Самбірській райраді

Богдан Рабешко

Задовбали! Переворот...

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: