У Чорткові місцевий житель видурив понад 30 тисяч гривень у знайомого, обіцяючи допомогти з працевлаштуванням. Інцидент стався ще у вересні 2024 року, проте ошуканий чоловік так і не отримав обіцяної роботи та вирішив звернутися до поліції.
За даними слідства, підозрюваний повідомив потерпілому, що для отримання "хорошого місця" необхідно заплатити певну суму. Спочатку чоловік передав йому 13 350 гривень, а згодом кілька разів доплачував. Однак після отримання грошей шахрай зник і не виконав своїх обіцянок.
Правоохоронці встановили, що фігурант раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Наразі йому оголошено підозру за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), що передбачає покарання до трьох років позбавлення волі.
Слідство триває.
За темою
- На Тернопільщині встановили особу жінки, яка залишила новонароджену дитину біля зачиненого магазину
21.04.2025, 17:45
- Викладач і його дружина вимагали $17 тисяч за відстрочку від мобілізації — у Тернополі викрито схему хабарництва
14.04.2025, 13:50
- На Тернопільщині чоловік вчинив ДТП напідпитку та пропонував хабар поліцейським
11.04.2025, 12:37
- "Легкі гроші" за "темну роботу": в Тернополі школяр повідомив поліцію про спробу вербування
10.04.2025, 22:05
- Жителю Тернопільщини загрожує до 3 років ув’язнення за крадіжку коштів з чужої банківської картки
09.04.2025, 13:19
Обговорення
Тернопіль
ТОП
На Львівщині 4-річна дівчинка випала з третього поверху
Помер Степан Гураль — боєць УПА та учасник дивізії “Галичина”, який пройшов через ГУЛАГ і повстання в Кенгірі
На Львівщині трапилася ДТП із загиблим та травмованим: на місці аварії працюють поліцейські
Львів прощатиметься з двома загиблими захисниками — Орестом Ханасом і Юрієм Олішкивичем
Інвалідність на продаж: у Львові спіймали лікарку і викладачку, що допомагали ухилянтам
ФОТО
Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним

Василь Чорний
Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук
Про чистоту мови правничої