15.04.2024, 11:04
У Червоноградському районі поліцейські розшукали водія, який збив дівчинку та втік
Автомобіль, яким було скоєно наїзд, правоохоронці вилучили на арештмайданчик. За скоєне водію, 30-річному місцевому жителю, загрожує покарання - обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Дорожньо-транспортна пригода сталась 12 квітня близько 21:30 у селі Стенятин, Червоноградського району. Невідомий водій, керуючи невстановленим автомобілем, скоїв наїзд на 13-річну дівчинку, місцеву мешканку, яка з подружкою йшла узбіччям дороги, та втік з місця події. Внаслідок ДТП школярка отримала тілесні ушкодження та була доставлена до лікарні.
Проведеними заходами, вивчивши записи камер відеоспостереження системи «Безпечна Львівщина», оперативники кримінальної поліції спільно з слідчими та співробітниками сектору реагування патрульної поліції Червоноградського районного відділу поліції встановили, що наїзд на дівчинку скоїв 30-річний місцевий мешканець, який керував автомобілем «Рено Дастер». Поліцейські встановили його місце перебування, автомобіль, яким було скоєно наїзд, вилучений на арештмайданчик.
За фактом слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Поліцейські встановлюють обставини події.
За темою
- У Львові на день змінять рух тролейбусів №22, №23 та №25 через ремонт вул. Стрийської
17.06.2026, 16:54
- На Львівщині викрили схему незаконного відчуження 2 га землі в Карпатах — ділянку продали у 27 разів дешевше
17.06.2026, 16:26
- На околиці Львова відремонтують 450 метрів дороги: вул. Конюшинну перекриють на місяць
17.06.2026, 14:50
- На кордоні з Польщею вилучили незадекларовані iPhone та брендові товари на 350 тисяч гривень
17.06.2026, 14:31
- У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
17.06.2026, 14:16
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні