02.03.2024, 09:33
У Червонограді поліцейські розшукали водійку, яка вчинила наїзд на пішохода та втекла з місця події
Автомобіль, яким було скоєно наїзд, правоохоронці вилучили на арештмайданчик. За скоєне водійці, 20-річній місцевій жительці, загрожує покарання – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Дорожньо-транспортна пригода сталася 29 лютого, близько 20.00, на вулиці Стуса в Червонограді. Невідомий водій, керуючи невстановленим автомобілем, скоїв наїзд на 51-річного місцевого мешканця та втік з місця події. Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований.
Проведеними оперативно-розшуковими заходами співробітники сектору реагування патрульної поліції спільно зі слідчими Червоноградського районного відділу поліції встановили, що наїзд на чоловіка скоїла 20-річна місцева мешканка, яка керувала автомобілем «Мазда 6». Поліцейські встановили її місце перебування. Автомобіль, яким було скоєно наїзд, вилучений на арештмайданчик.
За фактом слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Поліцейські встановлюють обставини події, призначено експертизи.
За темою
- Львівський ТЦК прокоментував затримання адміністратора «Трухи»
17.06.2026, 21:40
- Орден загиблого воїна зі Стрийщини передали до музею через відсутність рідних
17.06.2026, 20:59
- Масштабна ДТП біля Львова: зіткнулися чотири автомобілі, є постраждалі
17.06.2026, 20:39
- На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
17.06.2026, 17:30
- У Львові на день змінять рух тролейбусів №22, №23 та №25 через ремонт вул. Стрийської
17.06.2026, 16:54
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
Масштабна ДТП біля Львова: зіткнулися чотири автомобілі, є постраждалі
На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
На кордоні з Польщею вилучили незадекларовані iPhone та брендові товари на 350 тисяч гривень
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні