У Чернівецькій області в суботу група цивільних осіб напала на військовослужбовця ТЦК, той здійснив постріли в землю.
"Сьогодні поблизу села Чорногузи під час здійснення заходів оповіщення на військовослужбовця Вижницького районного ТЦК та СП було скоєно напад групою цивільних осіб. Транспортний засіб представника ТЦК та СП було заблоковано, а до нього самого застосовано силу та погрози. Військовослужбовець з метою захисту свого життя та здоров'я здійснив постріли в землю, в результаті чого ніхто не постраждав. На місце події ним було викликано представників поліції", - повідомляє Чернівецький обласний ТЦК та СП.
У ТЦК та СП зазначили, що з’ясовують причини і обставини інциденту та сподіваються на відповідне реагування правоохоронних органів.
Там також нагадали, що, відповідно до частини 1 статті 114-1 Кримінального кодексу, "Перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період" тягне за собою позбавлення волі терміном від 5 до 8 років.
За темою
- У Чернівцях Tesla зіткнулася з BMW: постраждали двоє дітей та водійка
06.04.2025, 14:41
- У Чернівцях вандали замалювали фото загиблого Героя на Алеї Слави
01.04.2025, 10:37
- Буковинка втратила 23 тисячі гривень через інтернет-шахраїв, які обіцяли роботу
31.03.2025, 20:56
- У Чернівецькій області підприємець не сплатив понад 8 млн грн податків під час виконання держзамовлень
25.03.2025, 15:03
- Буковинець за 12 тисяч доларів організував фальшиву інвалідність для ухилянта від мобілізації
25.03.2025, 12:23
Обговорення
Чернівці
ТОП
Втік із частини та ховався чотири роки: військового зі Львівщини засудили за дезертирство
Мешканка Львівщини вивезла за кордон двох своїх фіктивних чоловіків
Поліцейські Львівщини з'ясовують обставини вбивства собаки в Золочівському районі
На Львівщині затримали митника, який отримав хабар за вивезення готівки через кордон
У Новому Роздолі поліцейські затримали водія, який у стані алкогольного сп’яніння здійснив ДТП
ФОТО
Відео

рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним

Василь Чорний
Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук
Про чистоту мови правничої