• Головна
  • Новини
  • У Бучі російські окупанти вбили щонайменше 360 мирних мешканців, із яких 10 - діти, - Денісова

09.04.2022, 14:56

У Бучі російські окупанти вбили щонайменше 360 мирних мешканців, із яких 10 - діти, - Денісова

У Бучі на Київщині 144 окупанти вбили щонайменше 360 мирних мешканців, зокрема 10 дітей Про це заявила омбудсман Людмила Денісова.

"У місті Бучі на вулиці Яблунська, 144 рашистами була облаштована справжня катівня. За словами тих, хто вижив, тут був штаб кадирівців. Вони розстрілювали людей впритул, випалювали очі, відрізали частини тіла, мучили до смерті не лише дорослих, а й дітей. За інформацією міської влади всього в Бучі на цю хвилину 360 вбитих мирних мешканців, серед яких мінімум 10 дітей", - зазначила вона.

Крім того, у Макарові на Київщині знайшли 132 розстріляні росіянами людини - є як масові поховання, так і поодинокі тіла загиблих. У лісі на виїзді з Гостомеля в бік Ірпеня місцеві виявили розстріляний автомобіль із сім’єю.

"Такі дії армії терористів РФ підпадають під визначення злочину "геноцид" відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього та статті 6 Римського статуту міжнародного кримінального суду", - наголосила омбудсман.

Вона звернулася до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення РФ в Україну та експертної місії, створеної державами-учасницями ОБСЄ відповідно до Московського механізму, врахувати ці факти воєнних злочинів та злочинів проти людяності РФ в Україні.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Михайло Цимбалюк

Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

Богдан Рабешко

Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: