• Головна
  • Новини
  • У Брюховичах власник ресторану захопив територію школи

18.04.2024, 13:50

У Брюховичах власник ресторану захопив територію школи

У Брюховичах власник ресторану захопив територію місцевої школи, а також охоронну зону, де розміщені електричні мережі. Перед цим - присвоїв частину комунальної землі. Вчора працівники Офісу Львівської громади у Брюховичах склали кілька адмінпротоколів про порушення правил благоустрою щодо підприємця. А сьогодні на місці працюватимуть сертифіковані геодезисти, які й визначать точні межі захопленої території школи та комунальної власності. Про це розповіли в управлінні адміністрування та розвитку громад ЛМР

У міському управлінні державного контролю за використанням та охороною земель зауважують, що в таких діях власника ресторану є всі ознаки також і кримінального злочину (за п. 2 ст. 197-1 ККУ), тож після роботи геодезистів готуватимуть звернення в правоохоронні органи.

Йдеться про готель-ресторан «Акваріус», що на вулиці Макаренка, 6, який межує з місцевою школою № 41. «Свого часу власники цього комплексу на час будівництва звели тимчасовий паркан. Будівництво завершили, а тимчасовий паркан, який став ще й аварійним, не розібрали. Через це Офіс Львівської громади у Брюховичах неодноразово скеровував власнику вимоги та складав протоколи щодо неналежного утримування паркану.

Згодом власник ресторану таки забрав аварійний старий паркан. Але коли почав заливати капітальну бетонну конструкцію нового паркану – захопив територію школи, електричні опори, які входять до охоронної зони. З'ясувалося також, що ще за часів селищної ради він відгородив частину стежки, яка є у комунальній власності», - розповіли в управлінні адміністрування та розвитку громад ЛМР.

«Жодних дозвільних документів на встановлення огорожі власник комплексу не надав. Зважаючи на те, що мова про малу архітектурну форму, яку облаштовують на комунальній землі, на такі дії мав би бути дозвіл Шевченківської РА», – зазначили в офісі громади.

В управлінні адміністрування та розвитку громад наголосили: позиція міста – звільнити самовільно захоплену територію школи, розібрати паркан, а відтак повернути межі, визначені документами.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: