05.03.2019, 23:30

У Болгарії запобігли масштабному теракту

Правоохоронні органи Болгарії затримали групу осіб, які намагалися підірвати Управління Прикордонної поліції прикордонного міста Відін, на території якого знаходиться десятитонна цистерна з нафтопродуктами і заправна станція.

Таку інформацію оприлюднив заступник генерального прокурора Болгарії Іван Гешев, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«З агентурних джерел нами було отримано інформацію про підготовлюваний вибух на території Управління Прикордонної поліції, де знаходиться десятитонна цистерна з нафтопродуктами, а навпроти самого Управління - заправна станція. Якби зловмисникам вдалося реалізувати свій план, а також з огляду на те, що Управління Прикордонної поліції знаходиться в густонаселеному місці Відіна, то місто горіло б кілька днів поспіль, в прямому сенсі цього слова», - зазначив Гешев.

За його словами, зловмисників було затримано, вони знаходяться під арештом, а в їх машині були знайдені ще кілька каністр з бензином.

Заступник генпрокурора наголосив також, що слідчі з'ясовують мотиви підготовлюваного злочину. За попередньою інформацією, причиною могла б стати робота співробітників Прикордонної поліції, які проводять активну боротьбу з контрабандою на кордоні Болгарії

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Світ

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Я що – пам’ятник?» - Зеленський назвав власний бюст «жахом»

  Коментар

  Блоги

  Юрій Никорак

  То хто ж у лікарнях вторинний: меддопомога чи пацієнти?

  Мирослав Дністрянський

  Україна вже перестала бути потужною індустріальною державою

  Андрій Вихопень

  На місці Мальського я почав би не з нарад

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: