09.12.2019, 18:46

Третина українців думає про заробітки за кордоном

Найбільше охочих поїхати працювати за кордоном - у західних містах: в Івано-Франківську, Луцьку, Чернівцях і Рівному.

Приблизно 35% українця хочуть виїхати за кордон для пошуку там роботи, 63% респондентів про це не думали, про що свідчать дані опитування Соціологічної групи Рейтинг, проведеного у вересні цього року, пише Кореспондент.

За даними опитування, для 50% охочих виїхати за кордон мотивом є забезпечення матеріальних потреб сім'ї, для 27% - важливий мотив самореалізації, а 17% респондентів не вірять у майбутнє України.

Найбільше охочих поїхати працювати за кордоном - у західних містах: в Івано-Франківську, Луцьку, Чернівцях і Рівному (понад 40%), найменше - у Херсоні (28%) і Полтаві (31%).

Опитування було проведене Соціологічною групою Рейтинг від імені Міжнародного республіканського інституту. Дані були зібрані у 24 містах України із 6 вересня до 10 жовтня 2019 року по всій Україні, за винятком окупованих Росією територій. Вибірка складалася з 19,2 тис. постійних дорослих жителів. Статистична похибка для кожного міста не перевищує 3,5%.

Як відомо, минулого тижня Президент Володимир Зеленський анонсував старт в Україні програми кредитування, розрахованої для повернення заробітчан додому.

Нагадаємо, у Польщі заявили про майже 900 тисяч заробітчан з України.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Богдан Рабешко

  Знову про наших львівських дурбаністів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: