• Головна
 • Новини
 • Тотальна забудова району «Під Голоском»: влада Львова бореться з проблемою, яку сама ж і створила

15.06.2021, 10:37

Тотальна забудова району «Під Голоском»: влада Львова бореться з проблемою, яку сама ж і створила

У Львові оновили склад робочої групи, що займається вирішенням проблемних питань у мікрорайоні «Під Голоском». Так, до оновленого складу увійшла ініціативна група мешканців мікрорайону, а також профільні посадовці мерії. 14 червня у Шевченківській РА відбулось перше робоче засідання у новому форматі.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Очолила нову робочу групу керуюча справами виконкому Наталія Алєксєєва.

«Я вважаю, що зустріч пройшла продуктивно. Ми обговорили два блоки питань, зокрема, заплановану найближчу зустріч з міським головою Львова. Ми узгодили, які найбільш «гарячі» точки необхідно відвідати, щоб почути на місці думку мешканців. Другий блок питань – це найближчі завдання для вирішення на наступних засіданнях. Мешканці дуже хочуть заглибитись детальніше в інвентаризацію тих забудов, які зведені, тих зелених зон, які по факту існують, спортивних майданчиків, соціальної інфраструктури, з тим, щоб у майбутньому правильно запланувати і скоригувати містобудівну документацію. У нас зараз в процесі розроблення є оновлений зонінг, відповідно, після нього будуть внесені зміни в детальний план території. Відтак, інвентаризація мала би посприяти, щоб були правильно узгоджені всі інтереси і мешканців, і забудовників міста.

Завтра ми зустрічаємось там на місці, пройдемось у двох місцях, зокрема, побуваємо на території майбутньої школи, яка має будуватись, і на території одного з житлових комплексів, який зараз будується», - розповіла Наталія Алєксєєва.

Також присутній на засіданні робочої групи Сергій Коровайник, начальник управління земельних ресурсів ЛМР, розповів про стан земельних ділянок у мікрорайоні «Під Голоском», які передбачені для облаштування інфраструктури і зелених зон.

«Ділянки під садочок вже є оформлені. Відзначу, що в одному садочку ми хочемо збільшити площу, тому по ньому ще напрацьовуємо документи.

Оформлена ділянка під сквер, а по ділянці під парк наразі чекаємо поки буде затверджений зонінг. Тоді треба буде коригувати містобудівну документацію.

Визначено три ділянки під спортивно-оздоровчий комплекс, медичний центр, поліклініку, центр розвитку дитини.

Щодо заміни ділянок інкубаторної станції, то на цій сесії буде кілька ухвал, які врегулюють це питання. По озеру Стосіка є прийнята ухвала, зараз потрібні будуть кошти для проведення необхідних робіт.

Відзначу, що аукціони з продажу земельних ділянок у вашому мікрорайоні ми не проводимо. Єдине, що нам необхідно було, так це зареєструвати за містом кілька земельних ділянок. Щоб було зрозуміло, як відбувається земельний аукціон, то щоб винести ділянку на продаж, має бути три ухвали сесії. Перша – це дозвіл на відведення земельної ділянки, друга – це реєстрація земельної ділянки за містом, і третя – це вже затвердження про винесення на аукціон. Так от, по вільних земельних ділянках у районі «Під Голоском» ми пройшли дві ухвали – ділянку сформували і зареєстрували за містом. Все. Далі ми не йдемо. Просто хочемо, щоб ці ділянки нікуди не пропали», - розповів Сергій Коровайник, начальник управління земельних ресурсів ЛМР.

Нагадаємо, у понеділок, 7 червня, у мерії відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового із представниками громади мікрорайону «Під Голоском», під час якої, спільно з мешканцями домовились змінити формат існуючої робочої групи для вирішення низки проблемних питань мікрорайону.

Також додамо, що про ситуація у мікрорайоні "Під Голоском" свідчить ось такий допис у ФБ-групі   Вулиця Малоголосківська:" Чому #Дістало_фест або історія одного будинку на Під Голоском.

Відомий ЖК Auroom.

Яскравий приклад сучасної депресивної архітектури (фото вгорі) та того, як не можна вірити обіцянкам забудовників, чесності міської влади, і покладатися лише на себе, коли купуєш житло в новобудові.

Такий мікроскопічний дворик-колодязь, зусібіч оточений сіро-коричневими стінами, куди не потрапляє сонячне проміння, а на мікроскопічному дитячому майданчику мають поміститися діти з понад двохсот квартир!

Дорога (яка згідно з Генпланом має бути двосмуговою (де???), вузький і низький проїзд для пожежної техніки (зі сходинками!!!), відсутність прибудинкової території і вільного простору...

Скажете, бачили очі, що купували... А ніт! Бо згідно з початковим проектом цей будинок мав виглядати, як на першій схемі:

МУіО на 1 будинок. Але потім, він з легкістю йде на ''збільшення'': МУіО на другий будинок на тій же ділянці.

Причому забудовник свідомо знав, що будуватиме ще одну секцію, тому збудував першу чергу на червоних лініях (третя схема)!

А покупцям першої черги розказували про велике подвір'я і фантастичний вид з вікон!

Тепер люди опинились в ситуації, коли змушені відстоювати кожен сантиметр вільної площі, там вже неможливо втілити дорогу, неможливо провести каналізацію...

А збоку за схожим сценарієм вже заплановані висотки Львів Покізол, для яких теж не раз змінювалися вже затверджені МУіО!

Далі буде...".

Додамо також, що у мікрорайоні «Під Голоском» сьогодні, 15 червня, очікують на робочий візит міського голови Львова Андрія Садового.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Львівщині авто зіткнулось із вантажним потягом, загинула жінка. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: