• Головна
 • Новини
 • Тимошенко назвала чотири умови, як цій Раді піти красиво

20.05.2019, 16:32

Тимошенко назвала чотири умови, як цій Раді піти красиво

Верховна Рада «напрацювала» на дострокові вибори, не приймаючи необхідні для країни закони. Саме тому «Батьківщина» готова до них і, без сумніву, візьме участь.

Про це написала Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook, підтримавши рішення Президента України розпустити парламент.

Водночас, зауважила лідер «Батьківщини», Верховна Рада мусить ухвалити рішення, на які не спромоглася за час своєї роботи.

«Перше – треба ухвалити невідкладно новий закон про вибори. Який буде без корупції, без підкупу, такий, на який чекають люди. Не можна йти на дострокові вибори за старою виборчою системою.  Друге, що потрібно сьогодні країні – це поміняти всіх силовиків – Генерального прокурора, голову Служби безпеки України, міністра оборони. І це теж мусить зробити цей парламент. Бо два місяці чекати ще до зміни силовиків – це буде неправильно», – переконана політик.

Окрім того, зауважила Юлія Тимошенко, ця Верховна Рада мусить ухвалити закон, який повністю готовий до розгляду – про покарання за незаконнне збагачення, а також вирішити питання про зниженння тарифів – на все.

«І думаю, що парламент готовий до такої роботи», – сказала вона.

Голова партії також сподівається, що навіть ця Верховна Рада може піти красиво, а не корумпованою, лобістською, такою, що зрадила інтереси людей.

«Я вірю, що між демократичними, патріотичними силами і новим президентом може бути досягнуто взаєморозуміння, і ми повністю готові до співпраці», – підсумувала Юлія Тимошенко.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Нацполіція опублікувала відео затримання мінера моста у Києві

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  У Львові потрібно скоротити апарат міськради, а не кількість депутатів

  Мирослав Дністрянський

  На цей час зустріч на найвищому рівні між Україною та Росією не потрібна і ось чому

  Андрій Вихопень

  Коли почнуть валитися старі будинки у Львові - це питання тільки часу

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: