• Головна
  • Новини
  • Тернополянина ув'язнили на три роки за спробу «купити» непридатність до служби за $5 тисяч

11.06.2025, 18:18

Тернополянина ув'язнили на три роки за спробу «купити» непридатність до служби за $5 тисяч

Мешканець Тернополя проведе три роки за ґратами за спробу підкупу військово-лікарської комісії (ВЛК), аби визнати людину тимчасово непридатною до проходження військової служби.

Про це повідомила Тернопільська обласна прокуратура.

Як встановило слідство, у липні 2023 року чоловік отримав 5000 доларів США (понад 182 тис. грн) неправомірної вигоди за обіцянку вплинути на рішення членів ВЛК територіального центру комплектування та сприяння. Також прокуратура довела його участь у незаконному переправленні військовозобов’язаного через державний кордон України.

Суд першої інстанції визнав чоловіка винним за частиною 2 статті 369-2 та частиною 1 статті 332 Кримінального кодексу України. Йому призначили покарання у вигляді 51 тис. грн штрафу та трьох років позбавлення волі. Проте тоді вирок було пом’якшено — обвинувачений отримав умовний термін на один рік і шість місяців.

Прокуратура не погодилася з таким рішенням і подала апеляцію. Тернопільський апеляційний суд погодився з доводами сторони обвинувачення, скасував попередній вирок і призначив новий — три роки реального ув’язнення. Вирок набрав чинності.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Богдан Козійчук

БЕЗвідповідальне лідерство

Михайло Цимбалюк

80 років Статуту ООН: Україна як форпост міжнародного правопорядку

Василь Чорний

Суд присяжних в Україні в умовах воєнного стану діє

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: