19.09.2020, 08:46

Східниця залишилась без пожежно-рятувального поста

Смт. Східниця залишилась без пожежно-рятувального поста. № 18 вересня 2020 року 38 державний пожежно-рятувальний пост смт.Східниця, який належить 6 державній пожежно-рятувальній частині м.Борислав, змінює місце дислокації у зв’язку з відсутністю приміщення.

Про це повідомило ГУ ДСНС у Львівській області.

"Варто зазначити, що протягом тривалого часу ПрАТ «ПОЛОНИНА» надавала приміщення в оренду на безоплатній основі. Останні роки ПрАТ «ПОЛОНИНА» звертались до Східницької селищної ради з проханням урегулювати питання про оренду приміщень, в яких дислокувався державний пожежно-рятувальний пост смт.Східниця.

Станом на сьогодні питання щодо оренди приміщень селищною радою не вирішено. У зв’язку з відсутністю пристосованих приміщень для несення чергувань на території смт.Східниця ГУ ДСНС України у Львівській області змушене передислокувати техніку та особовий склад в м.Борислав.

Зазначимо, що Східницькі надзвичайники обслуговували не тільки смт.Східницю, але й гірські села Дрогобицького, Турківського та Сколівського районів і мали на своєму рахунку не одне врятоване життя та майно громадян. А виходячи з вище зазначеного інформуємо мешканців смт.Східниця, що час доїзду пожежно-рятувальних підрозділів на пожежі чи інші надзвичайні ситуації, які можуть трапитись на території смт. Східниця – збільшиться. Під загрозою стоїть майно та життя мешканців смт.Східниця та навколишніх територій.

Сподіваємось на розуміння мешканців громади та як найшвидше виділення приміщень для розташування пожежно-рятувального підрозділу", - сказано у повідомленні. 

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Львівщині авто зіткнулось із вантажним потягом, загинула жінка. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: