19.09.2020, 08:46

Східниця залишилась без пожежно-рятувального поста

Смт. Східниця залишилась без пожежно-рятувального поста. № 18 вересня 2020 року 38 державний пожежно-рятувальний пост смт.Східниця, який належить 6 державній пожежно-рятувальній частині м.Борислав, змінює місце дислокації у зв’язку з відсутністю приміщення.

Про це повідомило ГУ ДСНС у Львівській області.

"Варто зазначити, що протягом тривалого часу ПрАТ «ПОЛОНИНА» надавала приміщення в оренду на безоплатній основі. Останні роки ПрАТ «ПОЛОНИНА» звертались до Східницької селищної ради з проханням урегулювати питання про оренду приміщень, в яких дислокувався державний пожежно-рятувальний пост смт.Східниця.

Станом на сьогодні питання щодо оренди приміщень селищною радою не вирішено. У зв’язку з відсутністю пристосованих приміщень для несення чергувань на території смт.Східниця ГУ ДСНС України у Львівській області змушене передислокувати техніку та особовий склад в м.Борислав.

Зазначимо, що Східницькі надзвичайники обслуговували не тільки смт.Східницю, але й гірські села Дрогобицького, Турківського та Сколівського районів і мали на своєму рахунку не одне врятоване життя та майно громадян. А виходячи з вище зазначеного інформуємо мешканців смт.Східниця, що час доїзду пожежно-рятувальних підрозділів на пожежі чи інші надзвичайні ситуації, які можуть трапитись на території смт. Східниця – збільшиться. Під загрозою стоїть майно та життя мешканців смт.Східниця та навколишніх територій.

Сподіваємось на розуміння мешканців громади та як найшвидше виділення приміщень для розташування пожежно-рятувального підрозділу", - сказано у повідомленні. 

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: