27.06.2020, 17:19

Суркіс закликав УАФ припинити "займатися профанацією"

Заклики віце-президента Української асоціації футболу (УАФ) Олега Протасова до представників суддівського корпусу - поставитися до виконання своїх обов'язків максимально відповідально і сконцентровано - є не більше, ніж профанацією і "окозамилюванням". Кожен повинен займатися своєю справою.

Про це заявив президент ФК "Динамо" (Київ) Ігор Суркіс в коментарі РБК-Україна.

"Гасла і заклики не піднімуть професійний рівень суддівського корпусу ні на йоту. Комітет арбітрів регулярно і системно, а не в зв'язку з тим, що" настає пора вірішальніх матчів ", як каже Протасов, повинен готувати якісних фахівців і відповідати за результати їх роботи" , - сказав Ігор Суркіс.

Він також заявив, що не розуміє, чому раптом чиновник, розповідаючи про незалежність наших арбітрів, одночасно "дозволяє собі давати їм керівні установки".

"Навіть якщо це примітивна агітація трудящих в стилі партзбори. Він що, має той же статус і повноваження, що й Лучано Лучі? На мій погляд, адміністрація УАФ, перш за все, зобов'язана створити необхідні умови для організації суддівства в УПЛ і ПФЛ на рівні європейських стандартів. і тоді не потрібно буде напередодні кожного туру вимовляти виховні пафосні промови, звернені до честі і совісті окремих суддів ", - додав Суркіс.

За його словами, він "прекрасно розуміє, навіщо і кому персонально адресовані такі прямі і завуальовані начальницькі попередження".

"Прочитується між рядків - чому і в якому контексті згадуються або замовчуються різні прізвища арбітрів, в залежності від наближення відповідальних матчів тих чи інших команд. Усі ці кулуарні ігри нашої федерації давно є секретом полішинеля. І як тут втриматися від сарказму, дивлячись на чиновників Будинки футболу, які поспішили повісити собі на груди медальки за впровадження в наш чемпіонат системи VAR. А що в результаті? Поспішили - людей насмішили? Але реально футбольному співтовариству не до сміху, бачачи те, як неадекватно використовується в більшості матчів цей допоміжний суддівський ресурс. Вболівальники обурені, журналісти роздратовані, експерти в подиві ... Зате УАФ продовжує рекламувати VAR як панацею від усіх претензій, які висловлюються учасниками змагань на адресу рефері ", - заявив Ігор Суркіс.

У свою чергу, президент ФК "Динамо" (Київ) закликав Протасова припинити займатися піаром на тлі VAR і не перетворювати гру на футбольному полі в шахову партію.

"Дайте необхідний час арбітрам досконало оволодіти цією технологією, щоб вони не дискредитували ні себе, ні саму ідею прийняття рішень в спірних ситуаціях за допомогою відео-асистента. І взагалі, чи не смішіть суддів своїми наївними пустопорожніми речевками в стилі гасел КПРС, не тисніть на них своїми інтригами і напівнатяками. Не намагайтеся заховати за цією чиновницької балаканиною свою повну професійну неспроможність і марність. Це я звертаюся до колишньої легендою "Динамо" - Олегу Протасову. Займіться краще тим, за що вас колись давно любили київські вболівальники. Питання суддівства - це точно не ваш коник ", - резюмував Ігор Суркіс.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Вперше за 12 років прикордонний вертоліт приземлився на Зміїному. Відео

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Про банки і «панамських патріотів»

  Дмитро Снєгирьов

  Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: