10.12.2019, 14:55

Суддю, що дозволив розгін Майдану, «покарали» доганою

Судді скандального Окружного адмінсуду Києва Євгену Аблову, чиє рішення у 2013 році стало причиною розгону Майдану, виписали догану.

Про це йдеться у Twitter Центру протидії корупції.

Дослівно: "Вища рада правосуддя залишила на посаді суддю Майдану Євгена Аблова. Знаєте, як ВРП покарала Аблова? Виписала сувору догану з позбавленням доплат до зарплати впродовж 3 місяців.

Тобто, ВРП відмазала Аблова в шосту річницю спроби розгону Майдану. Саме Аблов дав добро на розгін Майдану, щоб була змога встановити новорічну ялинку".

Нагадаємо, у травні 2017 року Вища рада правосуддя відмовилась звільняти суддю Аблова, чиє рішення від 9 грудня 2013 року призвело до того, що Беркут намагався розігнати Майдан.

У 2017-му цей же суддя визнав законною схему закупівлі так званих "рюкзаків Авакова", чим допоміг сину міністра внутрішніх справ уникнути покарання. А у 2018-му - поновив на посаді ректорку медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову.

У 2019 судді ОАСК потрапили у скандал через опубліковані НАБУ розмови суддів. Правоохоронці розслідують справу про втручання керівництва Окружного адмінсуду в ухвалення рішень, вплив на роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів та організацію прийняття завідомо неправосудних рішень.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Михайло Цимбалюк

  Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: