25.08.2021, 13:08

Суд у США заборонив Коломойському продавати активи

Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов хотіли домогтися припинення розгляду справи за позовом "Приватбанку" у суді США . Втім, відповідне клопотання там відхилили.

Відповідне рішення ухвалив Канцлерський суд штату Делавер. Там продовжать розглядати справу за цивільним позовом "Приватбанку", пише 24 Канал.

Він стосується стягнення збитків, спричинених колишніми власниками до його націоналізації у грудні 2016 року. Відповідачам не вдалося переконати суд, що справа має розглядатись в Україні.

Водночас судді задовольнив їхнє клопотання щодо призупинення провадження в окремій частині. Рішення діятиме, поки пов'язані судові процеси в Україні не будуть вирішені по суті.

Розглянули клопотання "Приватбанку"

Крім цього, суд задовольним клопотання "Приватбанку" та виніс наказ про збереження активів – status quo order. Це означає, що колишнім власникам заборонені будь-які дії з активами у США, вчинені поза межами звичайної господарської діяльності.

Як відреагували у банку

У "Приватбанку" привітали рішення, яким суд відхилив клопотання про припинення розгляжу справи. Там очікують на встановлення швидкого графіку подальшого розгляду справи.

"Розгляд справи продовжується, тепер суд перейде до вирішення низки проміжних процесуальних питань. Це наблизить справу до судового засідання по суті", – мовиться у заяві.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: