• Головна
  • Новини
  • Суд арештував “київського терориста” без права на заставу

05.08.2020, 18:38

Суд арештував “київського терориста” без права на заставу

Печерський райсуд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою громадянину Узбекистану Сухробу Карімову, якого затримали за погрозу вибухом у приміщенні АТ “Універсал банк” в бізнес-центрі "Леонардо".

Відповідне рішення ухвалила слідча суддя Галина Матійчук, інформує пресслужба столичної прокуратури.

“Печерський районний суд міста Києва задовольнив клопотання столичної прокуратури та обрав безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою громадянину Узбекистану, який 3 серпня 2020 року погрожував вибухом у приміщенні банку у центрі Києва”, - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, у понеділок, 3 серпня, о 12-й годині чоловік захопив у центрі Києва відділення "Універсал банку" в бізнес-центрі "Леонардо" й погрожував підірвати бомбу. У нього в заручниках була керівниця відділення банку, решта співробітників змогли залишити будівлю. За даними правоохоронців, зловмисником є громадянин Узбекистану. Близько 15-ї години правоохоронці затримали "столичного терориста". Ніхто не постраждав.

Щодо цього чоловіка було відкрито кримінальне провадження за статтею "терористичний акт".

4 серпня затриманому громадянину Узбекистану за погрозу вибуху у столичному банку повідомили про підозру у вчиненні теракту.

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Василь Чорний

    Суд присяжних в Україні в умовах воєнного стану діє

    Михайло Цимбалюк

    Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним 

    Василь Чорний

    Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: