• Головна
 • Новини
 • Стефанчук закликає повернутись до можливості дистанційного голосування у Раді

28.09.2020, 17:11

Стефанчук закликає повернутись до можливості дистанційного голосування у Раді

Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук закликає народних депутатів повернутися до розгляду законопроєкту №3250, який дозволяє парламенту працювати в режимі відеоконференції в умовах пандемії.

Як передає Укрінформ, про це Стефанчук сказав під час засідання Погоджувальної ради 28 вересня.

"Я попросив би, враховуючи те, яка ситуація з коронавірусом відбувається і в країні, і в стінах Верховної Ради, все ж таки переглянути можливість повернення до законопроєкту №3250, який був внесений одним з перших в Європі, але, на превеликий жаль, так і залишився нерозглянутим. Це про віддалене голосування Верховної Ради", - зазначив Стефанчук.

За словами першого віцеспікера, єдина мета цього законопроєкту - не втратити в критичній ситуації можливість діяльності єдиного законодавчого органу.

"Давайте переглянемо це з точки зору не якихось політичних прагнень, а з точки зору державницького підходу. Якщо будь-які пропозиції по цьому є, їх треба врахувати між першим і другим читанням. Але я вважаю, такий важливий запобіжник повинен існувати у Верховній Раді України", - зауважив Стефанчук.

Згідно з даними на сайті Верховної Ради, законопроєкт №3250 "Про підстави та порядок проведення пленарних засідань Верховної Ради України та засідань комітетів Верховної Ради України в режимі відеоконференції на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" був зареєстрований у парламенті ще 20 березня 2020 року. 1 вересня його було знято з розгляду.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Михайло Цимбалюк

  Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: