20.08.2020, 17:55

Стартує будівництво об’їзної дороги Трускавця

Державна архітектурно-будівельна інспекція надала дозвіл на будівництво ділянки автомобільної дороги Т-14-02 Східниця – Пісочна в обхід карстових проваль у Дрогобицькому районі.

Про це йдеться на сторінці Служби автомобільних доріг у Львівській області у Facebook.

Новозбудована ділянка автомобільної дороги сягатиме майже 4 км і стане об’їзною дорогою міста Трускавець.

Її збудують за параметрами ІІ технічної категорії з двома смугами руху із загальною шириною проїзної частини 7,5 м.

Крім цього, проєкт передбачає влаштування однорівневих кільцевих транспортних розв’язок на початку та вкінці траси.

«Збудувати ділянку в обхід карстових проваль є одним із найважливіших проектів для дорожньої інфраструктури Львівської області та України в цілому. Адже мова йде про безпеку учасників дорожнього руху. Це буде нове будівництво ділянки дороги, відповідно до європейських стандартів, з якісним дорожнім покриттям та організацією дорожнього руху», - зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Будівельні роботи планують розпочати вже цього місяця, їх виконуватиме підрядна організація ТОВ «Автомагістраль – Південь».

Зазначимо, що на будівництво об'їзної дороги Трускавця мають виділити щонайменше 120 млн грн. Це половина від необхідної суми.

Нагадаємо, у вересні 2017 року поблизу Трускавця зафіксовано перший обвал карстової породи. Через зсуви ґрунту на дорозі між Трускавцем та Дрогобичем почали з'являтися тріщини, внаслідок чого вже у травні 2018 року приступили до проектування об’єкту «Будівництво автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-02 Східниця – Пісочна на ділянці км 16+100 – 21+700, Львівської області».

  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: