• Головна
 • Новини
 • Будівництво Північної об'їзної Львова: підписано менше третини договорів на викуп земельних ділянок

25.12.2020, 16:36

Будівництво Північної об'їзної Львова: підписано менше третини договорів на викуп земельних ділянок

Стартував процес з підписання договорів на відчуження земельних ділянок, які перебувають у власності фізичних та юридичних осіб для будівництва північної ділянки об’їзної автомобільної дороги міста Львова.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Львівській області. 

«Це довгий і складний процес, багато складних переговорів та роз’яснень, врегулювання питання вилучення земель для суспільних потреб на законодавчому рівні. В результаті нашої роботи ми вийшли на фінішну пряму і сьогодні маємо вже 16 підписаних договорів купівлі-продажу», - зазначив Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Нагадаємо, для суспільних потреб необхідно вилучити 52 ділянки у 43 власників. Це 9 житлових будинків із присадибною територією, решта – вільні від забудови земельні ділянки.

«Слід зауважити, що є ряд земельних ділянок, де є необхідність очікувати, коли фактичні спадкоємці увійдуть у право власності на таке майно. Такі моменти дещо відтерміновують процес укладання договору купівлі - продажу. Проте, всі власники такого майна проінформовані та готові співпрацювати у процедурі викупу», - повідомили у Службі. 

Крім цього, вже розроблена тендерна документація відповідно до правил та політики міжнародних фінансових організацій і передана в Укравтодор. Міжнародний тендер на будівельні роботи буде оголошено у 2021 році структурним підрозділом Укравтодору ДП «Укрдорінвест».

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Юрій Никорак

  Облгази придумали нову схему рекету українців: як їх зупинити

  Михайло Цимбалюк

  «Обвели навколо пальця»: як «монобільшість» обхитрила власників «євроблях»

  Андрій Вихопень

  Замість грейдерів, ручна підлегла сила

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: