• Головна
 • Новини
 • Старший солдат Володимир Салітра загинув під час бойового чергування

12.07.2019, 16:30

Старший солдат Володимир Салітра загинув під час бойового чергування

Учора, 11.07.2019 року близько 23:30 у районі населеного пункту Тарамчук, внаслідок ураження ворожим снайпером, загинув військовослужбовець 24 ОМБр імені короля Данила – старший солдат Салітра Володимир Богданович.

Про це пише прес-служба 24 ОМБр імені короля Данила.

І далі: "Старший солдат Салітра, будучи заступником командира бойової машини, здійснював бойове чергування на спостережному посту, ввіреної його підрозділу ділянки лінії розмежування з противником. Внаслідок поганих погодних умов, було визначено посилити пильність, через імовірну діяльність диверсійно-розвідувальних груп ворога. Володимир, як досвідчений військовослужбовець, першим помітив підозрілий рух в напрямку власних позицій, отримав дозвіл на відкриття вогню, щоб унеможливити проникнення диверсантів. Саме в цей момент, ворожий снайпер, що вочевидь прикривав вилазку ДРГ, маючи на озброєнні новітні тепловізійні приціли російського виробництва, здійснив постріл зі снайперської гвинтівки калібру 12,7 мм. в бійницю, де знаходився Володимир Богданович. Характер поранення виявився несумісним з життям.

Салітра Володимир Богданович народився 24.07.1989 року. Проживав у с.Волиця, Жовківського району, Львівської області. В листопаді 2016 року встав до лав Королівської бригади і був гідним воїном, що успішно виконував усі бойові завдання.

«Дуже безстрашний, людина на всі руки, фахівець, роботящий, володів всіма засобами та зброєю…» – таким згадують його побратими.

«Якщо чесно - один з кращих. Як раз 2 дні назад подав його до нагороди, бо один з найбільш достойних в підрозділі був…не встигли» – каже командир роти, в якій проходив службу Володимир.

Вічна пам`ять. Покійся з миром!".

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: