• Головна
 • Новини
 • Стало відомо проти кого введуть санкції на наступному засіданні РНБО

07.04.2021, 19:17

Стало відомо проти кого введуть санкції на наступному засіданні РНБО

У цю п'ятницю, 9 квітня, РНБО продовжить введення санкцій проти контрабандистів, доповнивши список санкцій перелік минулого тижня прізвищами тих, хто не увійшов до топ-10, але має істотний вплив на "ринку контрабанди". Втім, не очікуємо побачити в оновленому переліку реальних "королів контрабанди".

Про це пише ZN.UA 

Також санкції РНБО варто приготуватися бенефіціарам конвертаційних центрів. За оцінками експертів Інституту соціально-економічної трансформації річний обсяг коштів, які проходять через так звані "конверти" становить близько 60 млрд грн, а Державний бюджет щорічно внаслідок їх роботи втрачає не менше 18 млрд грн.

За даними видання, станом на лютий конвертаційно-транзитних центрів в Україні було близько 600. Тому, перелік вигодонабувачів їх роботи точно не буде вичерпним. До того ж, робота конвертаційних центрів неможлива без участі співробітників податкової служби і зазвичай, як і контрабанда, "контролюється" усіма силовиками від нацполіціі до СБУ. Розцінки на малюнку 1.

Нагадаємо, РНБО на засіданні 2 квітня вперше в історії України ввів персональні санкції проти десяти контрабандистів , які, за даними спецслужб, є "лідерами" у цій області. 

Після засідання РНБО 2 квітня Держмитниця відсторонила понад 100 своїх співробітників в різних регіонах.  

Також раніше повідомлялось, що оголошені Зеленським санкції РНБО введено проти громадян України, що займаються поставками в Україну і в Європу підакцизних контрафактних товарів, в першу чергу сигарет і горілки, вироблених на окупованих територіях. Підставою для введення санкцій могли бути ті ж статті про фінансування тероризму, які лягли в основу рішення по Медведчуку і Козаку.  Йдеться про закон «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення». 

Як раніше заявив економіст,  координатор експертних груп Економічної експертної платформи  ISET Олег Гетьман під час обговорення від ZN.UA " Корупційний калькулятор Скільки країна втрачає на схемах ", держбюджет України щорічно втрачає 226-320 млрд гривень від схем з "сірим імпортом" на митниці. 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У кабінеті начальника Держекоінспекції у Луцьку нічна дискотека під російську попсу. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: