12.04.2019, 20:09

Справу "Савченко-Рубана" знову передали до іншого суду

Відповідне рішення було ухвалене у п'ятницю.

Справу Надії Савченко та Володимира Рубана знову передали до іншого суду. Про це повідомляє прес-служба Київського апеляційного суду.

Вказано, що суд визначив підсудність провадження стосовно депутата Верховної ради Савченка та екс-керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Рубана за Броварським міськрайонним судом Київської області.

"12 квітня 2019 року ухвалою колегії суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду подання в.о. голови Дарницького районного суду міста Києва про визначення територіальної підсудності кримінального провадження за обвинуваченням Савченко Н.В. та Рубана В.В. задоволено, кримінальне провадження направлено для розгляду до Броварського міськрайонного суду Київської області", - поінформували у прес-службі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Київський апеляційний суд направив справу Савченко та Рубана в Дарницький районний суд міста Києва.

Нагадаємо, 16 лютого апеляційний суд Чернігова вирішив направити справу Надії Савченко та Володимира Рубана до Верховного суду для зміни підсудності. Варто відзначити, що генеральний прокурор Юрій Луценко заявляв про необхідність переведення справи в Чернігів, тому що там живуть більшість свідків.

Підкреслимо, слідство завершило досудове розслідування у справі Володимира Рубана, підозрюваного в плануванні теракту проти перших осіб держави. 21 січня йому вручили обвинувальний акт.

Фото - РБК-Україна

РБК-Україна

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Знову про наших львівських дурбаністів

  Василь Чорний

  Новий закон про медіа не стане на заваді чесним ЗМІ

  Михайло Цимбалюк

  Вибори за новими правилами: прозоріші, але з нюансами

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: