• Головна
 • Новини
 • Співачка з Франківська представить Україну на Міжнародному фестивалі

29.03.2019, 11:04

Співачка з Франківська представить Україну на Міжнародному фестивалі

Співачка DI (Діана Королюк) з Івано-Франківська, викладач Продюсерського центру "Star Team" стала учасницею Міжнародного фестивалю "Carpathia Festival", який проходитиме в Польщі 17 травня.

Днями Діана Королюк стала однією з двох українок та однією з 16 конкурсантів з різних країн, яких відібрали до участі у конкурсі. Повідомив курс.іф.

"Carpathia Festival" – місце зустрічі молодих вокалістів і музичних колективів з усього світу. Метою фестивалю є просування молодих талановитих художників і презентації різноманітної музичної культури Європи і світу.

Головний приз конкурсу – просування переможця у формі фінансування випуску компакт-диска або витрати на організацію концертного туру – 15 000 польських злотих, запрошення на концерт у наступному випуску фестивалю та пам’ятна статуетка.

"Я дуже рада, що змагатимуся із достойними конкурсантами, які пройшли відбір до цього конкурсу. Це учасники таких проектів, як Євробачення, Голос країни, Х-фактор. Під час виступу усі конкурсанти виконуватимуть свої пісні під супровід живого оркестру, тобто без жодних фонограм. Для мене участь у Carpathia Festival є своєрідним викликом і я готова поборотися за перемогу", – сказала співачка DI.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Івано-Франківськ

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Охоронцям львівського ресторану Старгород повідомили про підозру у вчинені вбивства

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Рішення ПАРЄ - це наслідок цинізму Порошенка і його підлабузників

  Михайло Цимбалюк

  Політичний байстрюк Порошенка

  Наталя Тимчій

  Львів - для львів’ян, а вже потім для гостей

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: