17.03.2020, 16:26

Список музеїв, які можна "відвідати" онлайн

Все більше країн світу вводять заходи з запобігання поширення нового коронавірусу. Одним з таких заходів є заборона на в'їзд іноземців, а також обмеження пересування громадян країни. Але вимушена ізоляція не завжди має негативний відтінок: завдяки сучасним технологіям навіть перебуваючи вдома можна подорожувати і ходити на екскурсії.

Провідні музеї світу відкривають доступ до деяких своїх експозицій онлайн, повідомляє ZN.ua з посиланням на Forbes.

Галерея Уффіці

Музеї Італії закриті мінімум до квітня, але Галерею Уффіці можна відвідати онлайн завдяки Google Maps. Галерея розташовується в палаці у Флоренції, який був побудований в 1560-1581 роках, це один з найважливіших музеїв європейського образотворчого мистецтва, особливої уваги заслуговує колекція італійського мистецтва епохи Відродження.

Тейт Модерн

Лондонський музей відомий завдяки колекції модерного та сучасного мистецтва, починаючи з 1900-х років і до теперішнього часу. З 2000 років галерея розташовується в будівлі колишньої електростанції Бенксайд на березі Темзи.

Музей д'Орсе

Музей розташовується в будівлі колишнього залізничного вокзалу на лівому березі Сени в Парижі. Незважаючи на те, що він також закритий через коронавірус, онлайн можна побачити деяку частину його колекції. Більша частина – французьке мистецтво ХІХ-ХХ століть.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Державний музей (Рейксмузей, Нідерланди)

Музей в Амстердамі містить найбільшу колекцію робіт голландських майстрів, наприклад Рембрандта і Вермеєра. У 2019 році його відвідали близько трьох мільйонів осіб, але це потрапити туди можна і онлайн.

Національний музей антропології (Мексика)

Національний музей антропології – один з найбільших і найбільш відвідуваних у країні. Він відомий колекцією артефактів доколумбової епохи, які були знайдені як на території сучасної Мексики, так і на територіях, які зараз належать США.

Музей Афінського Акрополя

Незважаючи на те, що музей досить молодий, йому трохи більше 10 років, він славиться зборами археологічних знахідок, які датуються періодом до п'яти тисяч років тому.

Лувр

Один з найвідоміших музеїв Франції і світу відкрив онлайн-тури по декільком своїм найбільш відвідуваним експозицій. Побачити збори мистецтва "наживо" поки не можна, а от онлайн – у будь-який час.

Фото - facebook.com/museedulouvre

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: