• Головна
 • Новини
 • Спалах африканської чуми свиней на Львівщині: вже утилізовано 27 тис. туш

25.08.2019, 08:52

Спалах африканської чуми свиней на Львівщині: вже утилізовано 27 тис. туш

На Львівщині у Стрийському районі на свинофермі ТОВ "Галичина-Захід" поблизу села Кавське тривають заходи із ліквідації масштабного спалаху африканскої чуми - вже утилізовано 26 943 туш свиней.

Про це повідомили в ГУ ДСНС у Львівській області.

Отже, 17.08.19 року о 01.00 год. відбулось засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Львівській ОДА під головуванням голови ОДА Маркіяна Мальського. У зв’язку з виявленням падежу 320 голів свиней віком 16 тижнів на ТзОВ «Галичина-Захід», що є сільськогосподарська компанія із 100% іноземним капіталом (с. Кавсько вул. Стрийська, 1 Стрийського району)

За звітом про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу  № 001229п.м./19 від 17 серпня 2019 року, було відібрано 4 зразки та виявлено ДНК вірусу Африканської чуми свиней. Всього на підприємстві налічується близько 100 000 голів свиней.

Нині ж здійснюється план заходів по ліквідації та недопущенню розповсюдження збудника африканської чуми свиней (АЧС), всього на місці створено 4 пости поліції та 2 дезінфікуючі пости від Держпродспоживслужби, працівниками ТзОВ «Галичина Захід» проводяться роботи по влаштуванню під’їздів та котлованів для утилізації туш свиней, від ДСНС встановлено два намети «Гранд».  

Станом на 06.00 год. 25 серпні цього року всього облаштовано 7 котлованів для утилізації свиней, у 3 котлованах проводилось  спалювання туш свиней, четвертий та п’ятий котловани підготовлені (закидані тушами свиней та горючими матеріалами).

Всього на цей час закладено та утилізовано 26 943 туш.

Продовжуються роботи щодо забою та вивезенню свиней.

Всього залучено: 241 чол. та 31 од. техніки, з них від ДСНС – 18 чол. та 2 од. техніки.

Фото умовне.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У с. Розвадові Стрийського району вантажівка врізалась в АЗС. Відео

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Задовбали! Переворот...

  Михайло Цимбалюк

  Країна без розвідників

  Мирослав Дністрянський

  Про модернізацію українського культурного середовища як геополітичну потребу

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: