Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, сьогодні вночі будуть тестувати роботу тролейбусної мережі на вул. Хуторівка, і вже від завтра розпочне курсувати тролейбус по цій вулиці, пише пресслужба Львівської міськради.
«Сьогодні вночі будемо тестувати мережу на вул. Хуторівка. А завтра з 06.20 год по вул. Хуторівка поїдуть тролейбуси з вул. Ряшівської.
Наразі це буде маршрут № 23, який не буде заїжджати на Автовокзал. Працюватиме 8 машин, інтервал руху — 7 хв. Якщо їх буде замало, то у листопаді збільшимо кількість тролейбусів на маршрутів", — повідомила Ірина Маруняк.
Нагадаємо, капітальний ремонт вул. Хуторівка проводила підрядна організація ТзОВ «Онур», на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Договірна ціна ремонту вулиці - 125 млн грн.
Під час капітального ремонту на вул. Хуторівка було проведено заміну всіх комунікаційних мереж, облаштування дощової каналізації, влаштування контактної мережі тролейбусу, велосмуги, світлофорних об'єктів, зупинки громадського транспорту, заміну опор вуличного освітлення і влаштування благоустрою.
За темою
- У Львові з 1 вересня збільшать кількість маршруток
31.08.2022, 15:18
- У Тернополі для пасажирів у вишиванках зробили безкоштовний проїзд
24.08.2022, 12:22
- У Львові відновили роботу ще три автобусні маршрути
28.03.2022, 13:53
- Три найпопулярніші поломки валідаторів у львівському транспорті
05.02.2022, 12:12
- Стало відомо, коли у Львові відмовляться від пільгових посвідчень у транспорті
05.02.2022, 09:09
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині засудили зрадника, який воював за рф та отримав 300 тисяч рублів за збитий вертоліт
Полковника 103 бригади ТрО затримали за схему поборів із “бойових” виплат
З львівської школи №13 звільнили вчительку, яка ображала сина військовослужбовця
Табличка ділення на Укрзалізниці: у Львові викрили чергову корупційну схему
У Тернополі сталася сутичка за участі ТЦК: постраждали військовий і жінка
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми