• Головна
 • Новини
 • Соціолог Головаха: Зеленський виявився хорошим популістом

09.06.2021, 22:18

Соціолог Головаха: Зеленський виявився хорошим популістом

Зараз уперше в історії України президент після двох років правління має достатньо високий рейтинг для того, щоб перемогти будь-якого свого потенційного суперника, зазначив заступник директора Інституту соціології НАН України Євгеній Головаха в інтерв'ю виданню "Телеграф".

Про це пише сайт "Гордон".

"Маю сказати, що такого в історії України не було... Рейтинг падає, безумовно, й істотно, але не до такого ступеня, щоб його перемогли конкуренти. Що було завжди після двох років правління всіх інших президентів України".

На думку Головахи, президенту Володимирові Зеленському дають такий шанс і кредит довіри, тому що людям уже набридло вибирати й розчаровуватися, і вони не хочуть розлучатися з очікуваннями.

"І бачите, раптом він виявився хорошим популістом. Чого я від нього не очікував. І прийняв кілька, я б так сказав, авторитарних рішень, спрямованих на боротьбу з корупцією", – зазначив Головаха.

Соціолог наголосив, що не буде судити про правильність та ефективність цих рішень, оскільки це виходить за межі його компетенції, але може сказати, що вони, безумовно, діють на громадську думку.

"Те, що він оголошує деякі канали ворожими, приймає закон про деолігархізацію, бореться з неправедними суддями... Можна багато сперечатися про законність таких заходів, але на частину його електорату вони справляють враження", – сказав заступник директора Інституту соціології.

Також він зазначив, що на користь Зеленському пішла ситуація навколо голови політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука, який перебуває під санкціями РНБО і щодо якого ведуть розслідування Офіс генпрокурора та СБУ.
 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: