• Головна
 • Новини
 • «Слуги народу» просять Шмигаля невідкладно віддати Міненерго блондинці з орбіти Ахметова

29.03.2020, 19:33

«Слуги народу» просять Шмигаля невідкладно віддати Міненерго блондинці з орбіти Ахметова

Депутати профільного комітету підтримали кандидатуру Буславець на посаду глави Міненерго

Народні депутати, члени комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг звернулися в листі до прем'єр-міністра Дениса Шмигалю з проханням якнайшвидше внести кандидатуру міністра енергетики та захисту довкілля на найближчому засіданні парламенту, а також висловили підтримку Ользі Буславець (за даними ZN.UA, після низки співбесід на її кандидатурі зупинився президент Володимир Зеленський).

"17 березня в засобах масової інформації почали з'являтися відомості щодо можливого призначення на посаду міністра енергетики та захисту довкілля Буславець Ольги Анатоліївни. Ми хочемо висловити підтримку цьому кандидатові та наголосити, що Буславець О.А. є справжнім професіоналом енергетичної галузі, кандидатом технічних наук, заслуженим енергетиком України. Понад 14 років Буславець О.А. працювала на керівних посадах міністерства енергетики, де зарекомендувала себе висококваліфікованим фахівцем, умілим організатором, що діє планомірно та результативно. Останні роки була на передовій реформування ринку електричної енергії, активно сприяла забезпеченню енергетичної безпеки держави та фінансової стабільності суб'єктів електроенергетики, захисту прав споживачів електричної енергії", - йдеться в тексті звернення депутатів.

"Призначення Буславец О. А. на посаду міністра енергетики та захисту довкілля позитивно вплине на галузь і стабілізує роботу міністерства. Ми впевнені, що відбір Буславець як кандидата на посаду міністра, будується виключно на професійних якостях і виключає будь-який політичний вплив", - додають депутати.

Також у зверненні йдеться, що більшість народних депутатів, членів профільних комітетів, сьогодні вважають недоцільним розділення міністерства енергетики та захисту довкілля на два окремих міністерства враховуючи необхідність збереження часу для вирішення нагальних проблем енергетичної галузі України.

"Оскільки енергетична галузь є фундаментальною для економіки держави, ми вважаємо що Мінеконерго повинен очолювати професіонал в енергетичній сфері, а питання формування та реалізації внутрішньої політики мають бути покладені на першого заступника міністра", - відзначають вони.

Депутати просять "невідкладно внести кандидатуру міністра енергетики та захисту довкілля на найближчому засідання Верховної Ради", що заплановане на 30 березня.

В якості заступника Буславець розглядався чинний в. о. міністра енергетики Віталій Шубін, однак він не пройшов поліграф. Його і Буславець перевіряли в першу чергу на предмет можливого лобізму інтересів компаній Ріната Ахметова.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: