• Головна
 • Новини
 • «Слуга народу» оскаржує результати виборів в окрузі невістки Білозір

26.07.2019, 16:16

«Слуга народу» оскаржує результати виборів в окрузі невістки Білозір

Кандидат у народні депутати України від політичної партії «Слуга народу» Віталій Пращук оскаржує результати виборів у мажоритарному окрузі № 15, де лідирує невістка Оксани Білозір – самовисуванка Лариса Білозір.

Про це Віталій Пращук повідомив у п’ятницю на пресконференції у Вінницькому пресклубі.

«Зараз я був у Вінницькому окружному адміністративному суді, - я вчора подав позов до суду, що стосується фальсифікацій на 15 виборчому окрузі, де є опонентом пані Лариса Білозір. На сьогодні до мене звертаються люди з тими фактами, де були фальсифікації», - повідомив Пращук.

За його словами, опонентка застосовувала «декілька схем», одна із них – «виїзне голосування».

«Ми вже вночі зробили статистику – виїзні голосування, де члени ДВК їздили голосувати по домівках. Ще не було ні на одних виборах стільки виїзних комісій. І ми на сьогоднішній день знаємо, які лікарні і які лікарі виписали 19 і 20 числа довідки людям, які голосували вдома, – 3600 довідок», - сказав кандидат у народні депутати.

За його словами, у своїй позовній заяві він вимагає скасувати результати виборів в окрузі №15, де насправді переможцем є він.

«Сьогодні суд розглянув мою заяву, зробив перерву до 15.00; будуть слухати мою позовну заяву по суті. Ми вимагаємо скасувати результати виборів по округу №15. Нам зробив суд зауваження, що стосується законодавства: дайте конкретно, по яких дільницях? Зараз мій юрист готує уточнення до позовної заяви», - сказав Пращук.

Згідно з результатами 100% опрацьованих протоколів з округу №15, лідером перегонів у мажоритарному окрузі №15 є самовисуванка Лариса Білозір. ЇЇ підтримали 26 143 виборців або 35,87% тих, хто взяв участь в голосуванні, у Віталія Пращука – другий результат: 22 356 голосів або 30,67%.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: