• Головна
 • Новини
 • Скільки українців цікавляться політикою: дані опитування

07.10.2021, 17:59

Скільки українців цікавляться політикою: дані опитування

У червні 2021 року в тій чи іншій мірі цікавляться політикою 42,5% українців. Не цікавляться політикою 55,0% респондентів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на матеріал Центру Разумкова "Україна: 30 років на європейському шляху".

Скільки українців цікавляться політикою: дані опитування

За даними опитування, 24,3% українців вважають, що їхні інтереси в суспільних процесах повинні представляти політичні партії, 15,3% - громадські організації, 10,5% - окремі політики, 8,0% - Профспілки 7,6% - засоби масової інформації 1,1% - бізнесові структури.

Скільки українців цікавляться політикою: дані опитування

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 11 по 16 червня 2021 року методом інтерв’ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондентів. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95. Соціологічне опитування проведене в рамках дослідницького проекту "Україна: 30 років на шляху до Європи", що фінансується представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Нагадаємо, за даними опитування Центру Разумкова, національно-демократичний напрям найбільше відповідає переконанням українців. У червні 2021 року про підтримку цього ідейно-політичного напряму заявили 17,8% респондентів.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський заплакав під час публічної молитви, коли згадав про Україну

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: