• Головна
 • Новини
 • «Сила права» подала заяву до СБУ про вчинення Порошенком злочину

12.04.2019, 08:18

«Сила права» подала заяву до СБУ про вчинення Порошенком злочину

11 квітня 2019 року голова Всеукраїнського правозахисного руху «Сила права» Андрій Сенченко до Служби безпеки України подав заяву, підготовлену юристами «Сили права», про вчинення Президентом України Петром Порошенком злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 (Державна зрада) і ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем).

У заяві наводяться докази системного і умисного невиконання главою держави покладених на нього обов’язків в частині реалізації «Меморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї», а також у зв’язку з незаконним підписанням і систематичними неконституційними спробами реалізації т.зв. «Мінських угод», які суперечать Конституції України і ставлять під загрозу суверенітет української держави.

Також юристи «Сили права» завершують роботу з підготовки заяви про вчинення Президентом України – Верховним головнокомандувачем Збройних Сил Петром Порошенком злочину, наслідком якого стала Іловайська трагедія, що супроводжувалася численними людськими жертвами.

З текстом заяви можна ознайомитись тут.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Квартал 95 вже написав концерт без Зеленського

  Коментар

  Блоги

  Оксана Кришталева

  Нас постійно супроводжують різні звуки, але ми не надаємо їм належного значення

  Дмитро Снєгирьов

  «Я мзду не беру, мне за державу обидно»: про важку долю актора Павла Луспєкаєва

  Андрій Вихопень

  Я розумію, чому важливо для Порошенка шоу 14 квітня