• Головна
 • Новини
 • США до липня не планують відкривати кордони для іноземців

01.06.2021, 17:58

США до липня не планують відкривати кордони для іноземців

В українському посольстві допускають, що Сполучені Штати у липні почнуть поступово відкривати кордони для громадян Європейського Союзу та іноземців, які мають туристичні візи.

Про це #Буквам повідомили у посольстві України в США.

Рішення щодо відкриття кордонів для іноземців приймає CDC (Центр з контролю та профілактики захворювань). 

“Наразі у США можна лише через Туреччину, Велику Британію та країни Шенгену. В’їзд дозволено тільки громадянам США або green card holders (власникам грін карт). В США ще всі офіси закриті й у них усі розгляди документів проходять дуже довго”, – зазначили у посольстві.

За наявною інформацією, США, ймовірно, потроху відкриватимуть кордони для громадян ЄС та іноземців з туристичною візою, які прибуватимуть транзитом з країн блоку, з липня цього року. У червні жодних змін не планують.

Нагадаємо, що у квітні цього року президент Джо Байден ініціював обмеження в’їзду іноземців на територію США. Зокрема, запроваджено обмеження на поїздки для громадян, які упродовж останніх 14 днів перебували на території будь-якої з 26 європейських країн членів Шенгенської Угоди, Великої Британії, Ірландії, Китаю, Бразилії, Ірану, Південно-Африканської Республіки (ПАР) та Індії.

Крім того, ці обмеження діють й для пасажирів, які перебували на територіях цих країн з метою транзиту. При цьому вони не стосуються громадян чи законних постійних мешканців США (green card holders).

З 26 січня цього року діють нові правила для пасажирів, які подорожують авіасполученням до США, незалежно від громадянства та місця постійного проживання.

Наразі усім пасажирам необхідно мати:

 • документ, що засвідчує негативний результат тесту на COVID-19, зроблений впродовж 72 годин до запланованої подорожі (для пасажирів віком від 2 років);
 • документ, що засвідчує одужання від COVID-19;
 • дозвіл від лікаря або органів охорони здоров’я на здійснення подорожі.

Мандрівникам також рекомендують робити повторний тест на COVID-19 на 3-5 день після прильоту до США та залишатись вдома протягом 7 днів, або протягом 10 днів у випадку відсутності результатів повторного тестування.

Додамо, що деякі американські штати запровадили індивідуальні правила для мандрівників. Детальну інформацію стосовно умов в’їзду в усі штати можна переглянути на сайті CDC.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Львівщині авто зіткнулось із вантажним потягом, загинула жінка. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: