• Головна
 • Новини
 • Шпигуни РФ використовували Альпи як базу операцій у всій Європі

05.12.2019, 10:10

Шпигуни РФ використовували Альпи як базу операцій у всій Європі

На території французьких Альп західні спецслужби виявили базу 15 російських шпигунів, яку ті використовували для проведення операцій в Європі.

Про це повідомляє Le Monde

«Західні спецслужби з’ясували, що 15 російських шпигунів використовували французькі Альпи як базу для проведення операцій по всій Європі. Ці агенти були співробітниками елітного підрозділу ГРУ, що відповідає за замовні вбивства, акти саботажу і управління так званими «мертвими поштовими скриньками», які використовуються таємними агентами і їх підручними для обміну інформацією», - йдеться у повідомленні.

Російські шпигуни послуговувалися цієї базою протягом років. Ці шпигуни працювали в Болгарії, Молдові, Чорногорії та інших країнах, але не у Франції.

Як відомо, спецслужби західних держав віднайшли слід цієї шпигунської групи під час розслідування замаху на колишнього російського агента Сергія Скрипаля та його дочку навесні минулого року. Повідомляється, що один із шпигунів, пов’язаних із цією гірською базою, був, скоріше за все, причетним до замаху на Скрипалів.

Фото: Le Monde

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: