18.09.2019, 23:53

Шахтар зазнав нищівної поразки від Манчестер Сіті

Англійський "Манчестер Сіті" втретє поспіль переміг донецький "Шахтар". Вдруге чемпіони Англії перемогли найсильнішу команду України з рахунком 3:0.

Про це повідомляє 24 Канал.

Початок першого тайму команди провели у розвідці, після чого в "містян" почали виникати момент. Відкрив же рахунок у грі на 24 хвилині Марез.

Гюндоган вирішив пробити з-за меж штрафного. Удар німця Андрій Пятов відбити не зміг, але його виручила стійка. М'яч відлетів до Мареза й Ріяд переправив його у порожні ворота. Слід зазначити, що оборонці "Шахтаря" загубили алжирця.

На 38 хвилині донеччани пропустили вдруге. Все той же Марез тонким пасом знайшов у штрафному Гюндогана. Німець не довго думав і потужним ударом переграв Пятова – 2:0.

Після перерви "Манчестер Сіті" збавив оберти, але все одно зумів ще раз засмутити Пятова. На 76 хвилині Жезус, який вже звик забивати "Шахтарю", поховав надії українського клубу. "Містяни" вибігли в контратаку, Де Брюйне вивів Габріеля віч-на-віч і той переграв Пятова – 3:0.