• "Шахтар" переміг "Дніпро-1" та виграв 10-й поспіль матч у чемпіонаті України

06.10.2019, 16:45

"Шахтар" переміг "Дніпро-1" та виграв 10-й поспіль матч у чемпіонаті України

У 10-му турі чемпіонату України з футболу "Шахтар" у гостях переміг "Дніпро-1" та здобув десяту поспіль перемогу в турнірі.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

На "Дніпро-Арені" рахунок вже на 4-й хвилині відкрив форвард "Шахтаря" Жуніор Мораес. Команда Луїша Каштру зміцнила перевагу на 83-й хвилині, коли відзначився Тайсон.

"Шахтар" переміг "Дніпро-1" 2:0, набрав 30 очок та продовжує йти у прем'єр-лізі без втрат. Найближчого переслідувача – "Десну" – донеччани випереджають на 10 очок.

Чемпіонат України

10-й тур

6 жовтня

"Дніпро-1" – "Шахтар" 0:2

Голи: Жуніор Мораес, 4, Тайсон, 83

1 жовтня, у матчі 2-го туру групового етапу ЛЧ донецький "Шахтар" на виїзді переміг італійську "Аталанту" з рахунком 1:2.

Воротар "Шахтаря" Андрій П’ятов заявив, що долю матчу проти "Аталанти" вирішили футболісти, які вийшли на заміну.