• Головна
  • Новини
  • Щотижня у Свято-Покровському катедральному соборі ПЦУ моляться за збереження сімей

03.08.2021, 12:16

Щотижня у Свято-Покровському катедральному соборі ПЦУ моляться за збереження сімей

У Свято-Покровському катедральному соборі ПЦУ, що у Львові на вулиці Грушевського, 2, щотижня у понеділок о 18.00 год служать молебень до святих Богоотців Іоакима і Анни у наміренні за збереження українських сімей. Богослужіння здійснюють з благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія.

Про це повідломили у ЛМР.

«В Україні назріває неабияка сімейна криза. Близько 60-70% сімей розлучаються, і це призводить до численних психологічних травм дітей, насильства тощо. Аби запобігти цій жахливій ситуації, ми молимо св. Богоотців Іоакима і Анну, щоби вони просили Господа про збереження та благополуччя українських родин. Бути хорошим чоловіком для своєї дружини та бути люблячою жінкою для свого мужа, а водночас і чудовими батьками для своїх дітей – це один зі шляхів до Царства Божого.

Існує стереотип, що Святість можна осягнути, лише будучи неодруженим або ченцем, чи може пустельником, який живе подалі від людей, проте це не так. Господь високо цінує наші сімейні здобутки та заслуги. Саме тому ми молимося молебень біля ікони святих Іоакима і Анни, оригінал якої освячений Предстоятелем нашої Церкви Блаженнішим митрополитом Епіфанієм», - розповідає ключар Свято-Покровського кафедрального собору, протоієрей Михайло Сивак.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: