Ведучий програми Великий футбол Олександр Денисов повідомив, що форвард Шахтаря Жуніор Мораєс близький до того, щоб отримати громадянство України, пише Футбол24.
"З великою долею ймовірності Мораєс з дня на день отримає паспорт України. Залишився технічний момент отримання громадянства України.
Це означає, що навіть до матчу з Португалією Жуніор Мораєс може бути викликаний до національної команди й готуватися до поєдинку", – сказав Денисов в ефірі програми Великий футбол.
Раніше повідомлялося, що форвард "гірників" подав документи на українське громадянство.
Зазначимо, матч Португалія – Україна у рамках відбору до Євро-2020 відбудеться у Лісабоні 22 березня. За три дні після цього чемпіони Європи також приймуть вдома сербів.
Додамо також, що у збірній України вже є один легіонер, Марлос, який поміняв бразильське громадянство на українське у вересні 2017 року і вже встиг провести за збірну України 10 матчів.
За темою
- Збірну України урочисто провели на зимові Олімпійські ігри в Пекіні
23.01.2022, 19:58
- Сьогодні Україна зіграє товариський матч проти Чехії
08.09.2021, 13:31
- Україна вдруге зіграла внічию з Францією у кваліфікації ЧС-2022
05.09.2021, 08:08
- Сьогодні українці здобули вже п'ять медалей на Паралімпіаді в Токіо
03.09.2021, 10:44
- Веслувальник Ємельянов виграв «золото» токійської Паралімпіади
03.09.2021, 08:32
Обговорення
Спорт
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні