Самовільно встановлені тимчасові споруди на вулицях Личаківській та Пасічній у Львові демонтують. Торгові павільйони були розташовані тут незаконно. Відтак сьогодні, 30 травня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про їх демонтаж.
Через порушення вимог законодавства при розміщенні тимчасових споруд виконавчий комітет вирішив демонтувати самовільно встановлені МАФи для здійснення підприємницької діяльності:
- на вул. Личаківській, 152;
- на вул. Личаківській 197-199;
- на вул. Пасічній, 22.
Підприємцям рекомендують демонтувати павільйони добровільно впродовж 20 календарних днів. Якщо вони цього не зроблять, кіоски розберуть працівники комунального підприємства «Адміністративно технічне управління» спільно з представниками районних адміністрацій протягом 60 календарних днів.
Нагадаємо, у Львівській міській раді провели повну інвентаризацію всіх тимчасових споруд, які є на території Львівської громади. За результатами перевірки почергово демонтують кіоски, які стоять на вулицях незаконно, без жодних правових підстав. Про це повідомив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.
За темою
- На околиці Львова відремонтують 450 метрів дороги: вул. Конюшинну перекриють на місяць
17.06.2026, 14:50
- На кордоні з Польщею вилучили незадекларовані iPhone та брендові товари на 350 тисяч гривень
17.06.2026, 14:31
- У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
17.06.2026, 14:16
- Львівські лікарі допомогли 69-річному тернополянину відновитися після ракетної атаки
17.06.2026, 12:27
- Частину вул. Конюшинної у Львові заасфальтують
17.06.2026, 11:33
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні