22.04.2019, 10:41

СБК «Львів» - у півфіналі плей-офф Суперліги

Спортивно-баскетбольний клуб «Львів» у півфіналі плей-офф Суперліги. Команда Ірини Кленіної у дебютному для себе сезоні пробилася до четвірки найсильніших команд Суперліги.

У вирішальному третьому матчі чвертьфінальної серії плей-офф СБК «Львів» на останній секунді гри вирвав перемогу у «Франківськ-ПНУ». Матч завершився з рахунком 83:81 і відповідно серія до двох перемог завершилася з рахунком 2:1 на користь СБК «Львів».

«Вирішальний матч між «Франківськ-ПНУ» та СБК «Львів», який відбувся в Івано-Франківську, цілком прогнозовано виправдав усі сподівання вболівальників. У цьому матчі, мабуть, таки було усе, за що ми і любимо баскетбол. Уявіть собі, розв’язка матчу наступила на останній секунді зустрічі, коли перемогу львівській команді принесла Христина Філевич. До слова, вона провела ще один феєричний матч за СБК «Львів», у якому побила власний рекорд, забивши за матч 40 очок.

Розв’язка матчу наступила на останній хвилині четвертої чверті. За 35 секунд до сирени після триочкового від Ольга Краснікової СБК «Львів» вигравав з рахунком 81:79. Атака «Франківськ-ПНУ» не увінчалася успіхом, після чого за 7 секунд до сирени Ольга Краснікова двічі схибили з лінії штарфних кидків. У миттєвій атаці господарки таки зуміли зрівняти рахунок, однак своєчасний тайм-аут від Ірини Кленіної дозволив львів’янкам розпочати атаку з чужої половини майданчика, де разом з сиреною після другого поспіль введення м’яча з аута забила з під щита Христина Філевич. Саме ці два очки і принесли перемогу команду зі Львові не тільки у третьому матчі, а й у серії загалом", — розповіли в управлінні молоді та спорту ЛМР.

У півфіналі плей-офф СБК «Львів» зіграє з «Київ-Баскетом». Перший матч півфінальної серії плей-офф до двох перемог запланований у Львові 23 квітня. Іншу півфінальну пару складуть «Динамо-НПУ» (Київ) та бердянська «Чайка».

БК «Франківськ-ПНУ» — СБК «Львів» — 81:83 (23:19, 23:21, 18:22, 17:21)

«Франківськ-ПНУ», найрезультативніші: Уро-Нілє (27), Тетяна Юркевічус (24)

СБК «Львів», найрезультативніші: Філевич (40), М. Ковтун (26)

Рахунок у серії — 1:2