25.09.2021, 22:02

«Рух» програв «Динамо»

Сенсації на «Львів Арені» у суботу не сталось. Клас «динамівців» взяв гору, а долю зустрічі було вирішено ще у першому таймі.

Про це пише пресслужба ФК "Рух".

Як і очікувалось, кияни упродовж усього матчу більше контролювали м’яч, втім, до небезпечних моментів біля воріт Паньківа не доходило. Ключовими ж у грі стали два епізоди за участю Гармаша.

Спершу Денис заробив на собі пенальті (не обійшлось без акторської майстерності киянина), яке реалізував Циганков, а під завісу першого тайму ще й результативно замкнув флангову передачу від Тимчика - 2:0.

Перевага в рахунку дозволила підопічним Мірчі Луческу решту зустрічі грати у своє задоволення, не надто форсуючи подій на полі, тоді як львів’яни завчасно змирились із невтішним результатом. Проблиски атаки «жовто-чорних» з’явились лишень наприкінці поєдинку - пробивали Таллес, Кондраков та Мисик, - втім, на підсумковий рахунок зустрічі ці спроби ніяк не вплинули.

«Рух» програв «Динамо», перервавши тим самим свою шестиматчеву безпрограшну серію у рідних стінах.

Чемпіонат України. Vbet Ліга. 9 тур. «Рух» (Львів) - «Динамо» (Київ) 0:2 (0:2).

25 вересня 2021 року. Львів, «Арена Львів».

Голи: Циганков, 28 (пен.), Гармаш, 36.

Попередження: Сич, 36, Гагун, 63, Білий, 69, Карасюк, 89.

«Рух» (Львів): Паньків, Мисик, Білий, Мартинюк, Гагун, Карасюк, Сич (Таллес, 81), Бойчук (Руніч, 65), Притула (Оріхоський, 65), Климчук (Лях, 58), Борячук (Кондраков, 58).