• Головна
 • Новини
 • Росія каже, що Україна може поміняти рішення про моряків

01.07.2019, 19:22

Росія каже, що Україна може поміняти рішення про моряків

Раніше Росія запропонувала повернути полонених моряків за умови, що в Україні продовжать їх кримінальне переслідування за російським законодавством. Україна цю пропозицію відкинула.

Україна може змінити початкову негативну відповідь щодо повернення захоплених Росією моряків. Про це заявив заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін, повідомляє РІА Новости в понеділок, 1 липня, пише Кореспондент.

"Росія свою пропозицію, цілком офіційну, сформульовану, до Києва направила. Миттєво було отримано негативну відповідь. Якщо українська сторона вважає за необхідне змінити своє ставлення до цієї пропозиції, вона вільна це зробити", - заявив Карасін.

У МЗС України 26 червня отримали ноту від МЗС РФ. Суть пропозиції полягала в наданні Україні письмових гарантій продовження кримінального переслідування моряків "відповідно до російського законодавства".

Президент Володимир Зеленський заявив, що МЗС не повідомило йому про цю ноту і відчитав за це главу відомства Павла Клімкіна. Він, своєю чергою, заявив, що офіс Зеленського піймався на "дипломатичний розвод".

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Суспільство

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Я що – пам’ятник?» - Зеленський назвав власний бюст «жахом»

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Україна вже перестала бути потужною індустріальною державою

  Андрій Вихопень

  На місці Мальського я почав би не з нарад

  Михайло Цимбалюк

  Прем’єр Гройсман вже приготував три конверти наступнику

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: