• Роналду побив світовий рекорд і став найкращим бомбардиром в історії збірних

02.09.2021, 12:56

Роналду побив світовий рекорд і став найкращим бомбардиром в історії збірних

Нападник збірної Португалії Кріштіану Роналду - найкращий бомбардир в історії національних команд. Роналду забив вже 111 м'ячів за збірну Португалії.

Про це пише Суспільне.

Історичні голи Роналду забив у матчі проти Ірландії у відборі на чемпіонат світу-2022. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь Португалії, причому голи Кріштіану на 89-й та 90+6 хвилинах дозволили португальцям вирвати переможний результат у матчі.

Відео рекордних голів Кріштіану Роналду

Обидва голи Роналду забив з гри. На 89-й хвилині португалець скористався передачею Гонсалу Гедеша, а на шостій компенсованій хвилині йому вже асистував Жоау Маріу.

Таким чином, Кріштіану Роналду став новим автором світового рекорду за кількістю голів у складі збірних. Перед цим він ділив перше місце з іранцем Алі Даєї, який у період з 1993 по 2006 роки забив 109 голів.

Роналду зрівнявся з Даєї ще під час виступів у групі на чемпіонаті Європи-2020. Тоді він відзначився п'ятьмома голами у чотирьох поєдинках. А за підсумками Євро-2020 ще й став найкращим бомбардиром турніру.