• Головна
 • Новини
 • Рішення ПАРЄ - це наслідок цинізму Порошенка і його підлабузників

Андрій Вихопень

політичний оглядач, блогер

Андрій Вихопень родився у Львові в 1969 році, громадський діяч, політичний оглядач, блогер, редактор пабліка "Львівська політика".


25.06.2019, 16:28

Рішення ПАРЄ - це наслідок цинізму Порошенка і його підлабузників

Чи обурюватися з приводу подій в ПАРЄ? Звісно, що так. Але я набагато більше обурення у мене викликають такі особи, як Ар'єв та Геращенко, бо від них високопарні "словєса" про війну з Московією, а за тими словами Порошенко прекрасно співпрацює досі з Путіним, і торгує, і контрабандує, і багато чого іншого...

Думаєте в Європі того всього не бачили? Бачили, облуда та брехня, вона не тільки українців заграла, але й світову спільноту.

Тому нова влада має вжити рішучі кроки у війні з Московією, Зеленський має закликати до виконання своїх зобов'язань підписантів "Будапештського меморандуму", а не далі бавитися в мінські угоди, які по своїй суті є актом капітуляції, а також угодою про співпрацю Порошенка і Путіна.

Саме цим має зайнятися і нова Верховна Рада, і новий склад парламентської делегації в ПАРЄ.

І найгшоловніше - у цій делегації жодним чином не мають бути представлені колаборанти.

Адже велика кількість колаборантів будуть тепер мати свою фракцію у ВРУ, вони будуть там нести свій антиукраїнський й та антидержавний сором на весь світ. І все то стало можливим лише завдяки злочинній бездіяльності Порошенка і його кумів-родичів та посіпак, яких не притягнув до відповідальності, жодного з них, ба більше, повернув (легітимізував) Медведчука в українську політику.

То чому дивуватися з вчорашнього рішенню ПАРЄ. Що знову всі "агенти кремля"?

Та ні, "агенти кремля" - це колишня влада Порошенка, брехлива, корупційна, цинічна.

БРЕХНЯ І ОБЛУДА НАБРИДЛА ВСІМ".

(Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію про зміну санкційного механізму, у якій запросила Росію для повернення до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу. Таке рішення асамблея схвалила уночі проти 25 червня.

Попри нічне голосування, яке є безпрецедентним для асамблеї, явка депутатів була навіть вища за звичайну. За резолюцію проголосувало 118 депутатів, 62 проти, 10 утрималися.

Рішення, ухвалене у Страсбурзі, принципово змінює санкційний механізм).

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: