Міністр оборони України Олексій Резніков показав, як розбиті російські танки відправляють на виставку в Європу. За його словами, найближчим часом Україна очікує отримати перші танки від партнерів.
"Вільний світ створив "танкову коаліцію", щоб допомогти Україні перемогти у цій війні
Вже найближчим часом ми очікуємо перші танки від партнерів з підготовленими українськими екіпажами.Тим часом сьогодні (22 лютого - ред.) вночі 4 російські танки "вдерлися" до ЄС та НАТО. Але, як то кажуть, є нюанс. Завдяки українським воїнам. 24 лютого громадяни чотирьох країн - Німеччини, Литви, Латвії та Естонії - одночасно побачать, що російські танки можуть потрапити до Європи через Україну тільки у вигляді музейних експонатів".
Резніков нагадав, що влітку перші експозиції розбитої російської техніки приймали у Польщі та Чехії. Міністр вважає, що це також має стати сигналом для росіян: "У Європі зблизька подивляться на їхнє справжнє обличчя. Яке раніше викликало тотальний страх, а тепер все частіше – огиду та презирство", – сказав Резніков.
Глава Міноборони переконаний, що більше європейців переконається, що Росію треба перемагати на полі бою: "І краще це зробити в Україні, щоб потім не довелося зупиняти ворога біля свого будинку".
За темою
- Нічна атака РФ по Україні: загинули щонайменше вісім людей, десятки постраждалих у п’яти областях
21.06.2026, 08:56
- Кучма відмовляється від ордена Білого Орла
20.06.2026, 21:52
- Ющенко теж відмовився від ордена Білого Орла
20.06.2026, 20:58
- Українські дрони атакували нафтопереробку РФ у Тюмені за 2 тисячі км – Зеленський
20.06.2026, 19:50
- Зеленський відправив Навроцькому поштою орден Білого Орла
20.06.2026, 18:43
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині завершили пошуки ймовірного масового поховання поляків – там знайшли останки людей
20 червня: що треба знати про цей день
Буданов відмовився від польського ордена
ЗСУ за добу знешкодили 1240 окупантів і 88 артсистем ворога
Посол України у Польщі теж повертає свою нагороду
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні