• Головна
 • Новини
 • Реконструкція вул. Вітовського у Львові включає відновлення Пелчинського ставу

28.04.2021, 15:21

Реконструкція вул. Вітовського у Львові включає відновлення Пелчинського ставу

У Львові затверджують опис концепції та ескізу реконструкції вул. Д. Вітовського.

У п’ятницю, 30 квітня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради директорка ЛКП "Львівавтодор" Оксана Єстеферова доповість про затвердження опису концепції та ескізу реконструкції вул. Д. Вітовського, передає "Еспресо.Захід".

Як можна дізнатися з опублікованого порядку денного, опис концепції реконструкції вул. Д. Вітовського складається з 40 пунктів.  

Туди включили важливі елементи про які вже багато років говорять. Для прикладу, про затвердження ТзОВ "Лем Стейшн" проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Д. Вітовського, 57. Тобто це буде новий сучасний функціональний простір на місці старого трамвайного депо.

Також проєктована вісь вулиці повинна враховувати перспективу відновити там історичну водойму – Пелчинський став.

Крім цього обіцяють подбати і про велосипедну інфраструктуру для безпечного та зручного руху велосипедистів в обидві сторони. Зокрема, на вул. Академіка А. Сахарова – велодоріжки будуть з обох боків вулиці; на вул. Д. Вітовського від вул. М. Коперника до вул. Болгарської – двостороння велодоріжка з непарного боку вулиці; на вул. Д. Вітовського від вул. Болгарської до пл. І. Франка – буде покриття проїзної частини сприятливе для велоруху.

З  метою обмеження заїзду автомобілів на тротуар планують використовувати обмежувальні стовпці та інші декоративні елементи вздовж тротуарів та ділянок озеленення, на переходах, вздовж заїздів у двори та на прилеглу територію.

Також планується моментами замінити бруківку. Покриття проїзної частини вулиці від вул. Болгарської до вул. І. Франка на смузі для руху у напрямку до вул. І. Франка – має бути асфальтне. Покриття відокремлених смуг для руху трамваїв від вул. Болгарської до вул. І. Франка – бруківка або грубоколотий камінь, покриття проїзної частини на решті ділянок – бруківка або мозаїка. Покриття відокремлених смуг для руху трамваїв на вул. Академіка А. Сахарова – газон. Тобто загалом буде комбіноване покриття

У планах також зміна ряду напрямків рухів автотранспорту суміжними вулицями.

Більше ознайомитися з описом концепції можна тут.

Довідково. Загальна протяжність вул. Вітовського складає близько кілометра. Її реконструкцію обговорюють вже понад п’ять років.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: