• Головна
 • Новини
 • У Львові триває реконструкція Архикатедрального собору св. Юра

27.11.2021, 16:44

У Львові триває реконструкція Архикатедрального собору св. Юра

На Львівщині реконструкція греко-католицького Архикатедрального собору св. Юра триває. Він є однією з найвизначніших пам’яток архітектури на Заході України.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської ОДА.

Наразі розпочали підготовчі роботи з реставрації фасаду Митрополичих палат, а також встановили риштування. Реставратори вже проводять роботи зі збереження білокам'яних елементів фасаду.

За словами начальника управління Романа Калагурського роботи з відновлення собору проходять відповідно до графіка.

«Зараз реконструкція на тому етапі, коли парафіяни бачать значні зміни, оскільки територія нижнього подвір’я перед входом у собор у належному вигляді. Працівники підрядної організації працюють щодня, аби завершити роботи вчасно» - зазначив начальник управління Роман Калагурський.

Додамо, виконання першого комплексу будівельних робіт стартували 11 жовтня поточного року. Більше, ніж за місяць, працівники підрядної організації ТОВ «Підприємство «Турист» завершили роботи з впорядкування нижнього подвір’я. Зокрема, демонтували стару бруківку, а територію долішнього подвір’я заклали новою бруківкою та встановили поребрик. З метою підняття рівня землі навколо обходу собору встановили георешітки для підсилення ґрунту, який усувався.

Нагадаємо, це один з інфраструктурних об‘єктів, будівництво яких відбувається спільним коштом державного та місцевого бюджетів у межах програми «Велике Будівництво».

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Бійка у Львівській районній раді. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  2021 – це був рік непростих викликів перед українським суспільством

  Василь Чорний

  Про перший рік "Батьківщини" у Самбірській райраді

  Богдан Рабешко

  Задовбали! Переворот...

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: