Наталя Тимчій

політик

Голова Львівської міської організації партії ВО "Батьківщина", громадська діячка, львів'янка.


08.07.2019, 16:30

Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

Депутат Верховної Ради України є представником всього українського народу, незалежно від того чи його обрали за партійними списками чи в одномандатному виборчому окрузі. Це самоочевидний факт, який неможливо заперечити і не варто аргументовувати – така логіка і такий Закон.

Втім, на рівні особистої моральної відповідальності, обранець від конкретного округу просто зобов’язаний особливо ретельно ставитися до проблем конкретного регіону і докладати усіх зусиль для їхнього вирішення. Інструменти для цього існують, інша справа – те, що найчастіше «депутати-мажоритарники» згадують про людей, які їх обрали, лише перед черговими (чи позачерговими виборами).

У процесі мого кандидування до Верховної Ради України для того, аби задекларувати свою принципову позицію щодо відповідальності за добробут людей, які мешкають на моєму окрузі, визначила для себе завдання і державного, і регіонального рівнів. Бо щиро вірю, що подолання і великих, і на перший погляд дрібних проблем залежить від чіткої взаємодії і злагодженої роботи усіх представників органів державної та місцевої влади.

У своєму окрузі першочерговими завданнями вважаю розвиток інфраструктури, який дозолить мешканцям почуватися більш комфортно, вільно і навіть безпечно. Зокрема, переконана, що спільним завданням органів місцевої і державної влади є рекультивація місцевих сміттєзвалищ та будівництво сміттєпереробного заводу. Адже, якщо не почати цього процесу найближчим часом, то Львівщину може спіткати справжня екологічна катастрофа. Кошти у бюджетах міста й області на це є, але, на жаль, немає бажання зі сторни відповідальних людей.

Можливо, дещо менш масштабними, але не менш важливими вважаю й інші завдання: каналізування Рудно та Старої Левандівки, будівництво школи та дитсадків в Рудно та Старій Левандівці, якісне транспортне сполучення до Брюхович тощо.

Окрім того, своїм особистим обов’язком вважаю добиватися виділення державних субвенцій для будівництва об’їзної до Білогорщі і для капітального ремонту вулиці Шевченка в Рясному.

Це тільки декілька ініціатив, реалізації яких планую сприяти, використовуючи інструменти, доступні депутатові Верховної Ради України. Але найважливішим в контексті обстоювання інтересів людей вважаю постійну комунікацію із мешканцями округу, а тому закликаю кожного озвучувати Ваші звернення щодо найважливіших проблем, що потребують першочергового вирішення.

Разом ми зможемо зробити Львівщину й Україну успішними, зможемо втілити сокровенну і бажану мету - щоби кожна сім’я в Україні була щасливою, діти отримували якісну освіту, фахівці – достойну зарплату, а пенсіонери – гідну пенсію.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Політика

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

  Василь Чорний

  Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

  Дмитро Снєгирьов

  Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: