19.07.2020, 16:43

Rapid Trident - 2020: уперше навчання вийдуть за межі України

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершилася чергова планувальна конференція з підготовки багатонаціональних навчань Rapid Trident – 2020.

Як повідомляє АрміяІnform, зважаючи на режим карантину, американська сторона брала участь через відеоконференцзв’язок, а учасники працювали в малих групах із дотриманням відповідних санітарних норм.

Як розповів керівник пресслужби МЦМБ капітан Віталій Ілик, упродовж тижня напрацьовано сценарій та розв’язано організаційні питання. Згідно з задумом навчань, з нашими піхотинцями стане на герць елітний підрозділ морської піхоти США та контингенти інших країн. Кількість учасників ще погоджують, проте вже відомо, що вперше участь братимуть представники Фінляндії, а ключова роль ЛитПолУкрБригу – поза конкуренцією.

До речі, вперше Rapid Trident розширить географію й вийде за межі Яворівщини й загалом України. Адже частина його учасників перебуватиме в польському Любліні в штабі ЛитПолУкрБригу. Через пандемію й карантинні заходи тренування будуть зв’язані віртуально й керовані з Центру імітаційного моделювання МЦМБ через інтернет-зв’язок й у режимі відеоконференції. Ще однією особливістю навчань стане ширше залучення Міжнародного товариства Червоного Хреста з його напрацюваннями порятунку та допомоги. Вже традиційним буде не лише військовий, а й антитерористичний порядок денний. Міжнародні навчання Rapid Trident – 2020 не лише пристосовуються до вимог часу, а й задають динаміку зміни формату взаємодії.

Навчання заплановані на середину вересня. Втім, учасники прибуватимуть раніше, аби пройти чотирнадцятиденний карантин. Крім того, до навчань відбудеться ще кілька узгоджувальних конференцій.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Іван Стецькович

  Ремонт дороги Яворів-Грушів - Зеленському купили шуфлю, Або люби, Боже, правду!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: