• Головна
 • Новини
 • Рада спробує реанімувати три законопроекти, ветовані Президентом

16.12.2019, 14:33

Рада спробує реанімувати три законопроекти, ветовані Президентом

Верховна Рада поточного пленарного тижня планує повторно розглянути з пропозиціями Президента Виборчий кодекс, а також закони про тимчасові слідчі комісії та державне фінансування Пласту.

Про це розповів перший заступник голови Верховної Ради, представник Президента в парламенті Руслан Стефанчук під час засідання Погоджувальної ради парламенту, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Цього тижня заплановано розгляд трьох законопроєктів, на які було накладено президентське вето, - це питання Виборчого кодексу, це питання про ТСК, це питання про Пласт... Президент готовий підписати всі ці законопроєкти, якщо будуть враховані його зауваження. Тому, якщо є необхідність, можна навіть деякі з них підняти. Знаю, що була ініціатива закон про Пласт підняти, тому що вони прийдуть до нас із Віфлеємським вогнем. Тому подивимося, як відпрацювали комітети", - зазначив Стефанчук.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський 4 вересня повернув Верховній Раді ухвалений 30 травня Закон "Про державне визнання і підтримку Пласту - Національної скаутської організації України".

Зеленський, підтримуючи в цілому зміни до Виборчого кодексу, 14 вересня наклав вето на документ, прийнятий народними депутатами 8 скликання Верховної Ради, який передбачає введення пропорційної виборчої системи з відкритими партійними списками на виборах народних депутатів, а також зміну виборчої системи на місцевих виборах.

Президент 23 вересня також ветував закон “Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України”. Верховна Рада VIII скликання 6 червня 2019 року ухвалила закон “Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України”, який передбачає процедуру імпічменту Президента.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: